Event

CorporatiePlein

Digitale Transformatie: Van theorie naar praktijk

In theorie is alles mogelijk, maar hoe breng je digitale transformatie echt in de praktijk? Dat is het thema voor de 16e editie van CorporatiePlein, 10 september dit jaar in Expo Houten.

Deze editie van de Bedrijfsvoering & ICT-Innovatiebeurs voor woningcorporaties biedt naast een CorporatiePlein vol met leveranciers en adviseurs ook weer een gevarieerd theaterprogramma. 

Natuurlijk staat Aareon op CorporatiePlein. Benieuwd wat we dit jaar in petto hebben?

Corporatieplein 2025 event in houten aareon is aanwezig
AAVA bij nieuwe woning

AI geïntegreerd in de dagelijkse praktijk op CorporatiePlein

Hoe ziet het werk van morgen eruit?

Bij Aareon geloven we dat AI pas echt waarde toevoegt wanneer het onderdeel is van de dagelijkse praktijk. Daarom is AI onder de naam AAVA geïntegreerd in een groeiend aantal oplossingen voor woningcorporaties.

Tijdens een wandeling door de Aareon-straat ontdek je hoe AI medewerkers ondersteunt bij uiteenlopende werkzaamheden. Op het AAVA-plein maak je kennis met zeven AI-oplossingen die vandaag al onderdeel zijn van onze oplossingen.

Benieuwd hoe dat er in de praktijk uitziet?

Woon dan een exclusieve demonstratie bij van AAVA Mutatie of AAVA Intake en ervaar zelf hoe AI processen slimmer ondersteunt.

Meld je aan

Vul onderstaand formulier in om je plek te reserveren.