Home Events

Webinar AAVA Document

Webinar

Facilitair service management in de praktijk

Meldingen, onderhoud en leveranciers in één systeem. In 45 minuten zie je waar het meldproces in de meeste organisaties vastloopt, en hoe facilitaire teams dat oplossen, met een demonstratie van Facilitor.

 

Kun je er niet bij zijn?

Meld je toch aan, dan ontvang je de opname.

Wat leer je tijdens dit webinar? 

  • Waarom het meldproces bijna altijd vastloopt bij de eerste en de laatste stap, en niet in het midden
  • De vijf schakels van elke melding (melden, registreren, toewijzen, uitvoeren en terugkoppelen), zodat je direct ziet waar het bij jullie misgaat
  • Waarom een extra mailbox, beter Excel of het ticketsysteem van IT het probleem niet oplossen
  • Hoe AI een melding bij binnenkomst aanvult: de kern eruit halen, ontbrekende informatie signaleren en een categorie voorstellen
  • Hoe één melding over een kapotte airco loopt van de telefoon van de melder tot de leverancier en weer terug, in een demonstratie uit de praktijk
  • Waar je begint, ook als je al een systeem hebt

 

Praktische informatie

Datum: 26 november 2026
Tijd: 10:00 uur
Locatie: Online
Duur: circa 45 minuten

 

 

image247

Eén centrale plek voor meldingen

Melden kost een paar tikken, ook op de telefoon. De melding komt compleet binnen: locatie, object en een heldere omschrijving.

image187

Iedereen kan de voortgang inzien

De melder krijgt bericht bij elke stap, de leverancier werkt in zijn eigen portaal en de coördinator ziet wat voorrang heeft.

image293

Klein beginnen, doorgroeien

Begin met meldingen. Breid uit naar onderhoud, reserveringen, contracten en vastgoed als je eraan toe bent.

Wat moet je weten over Facilitor en wat komt er terug in het webinar.

Wat moet je weten over het webinar en over Facilitor.

Voor facility managers, hoofden facilitair en managers vastgoed en bedrijfsvoering.